Скільки розкладається крафтовий пакет
Прихильники пластикової упаковки всіма силами намагаються переламати громадську думку на свій бік, розповсюджуючи всілякі міфи про паперову. Одним з найпоширеніших суджень є спростування швидкої утилізації крафт пакетів.
Співробітники компанії «Тера Пласт» готові одразу розвіяти сумніви. Великі та маленькі паперові пакети в природних умовах розкладаються за 1 місяць, картонні коробки – за 3 місяці. Тоді як пластик розпадається за 200 років, що ніяк не можна порівнювати. Але є й інші міфи, поширені серед користувачів. У цій статті спробуємо спростувати найпопулярніші помилки про крафт пакети з ручками.
10 міфів про крафт пакети
- Крафт пакети коштують дорого. — Це неправда з огляду на те, що вироби виробляють із переробленої сировини.
- Паперова упаковка неміцна. - Щільність крафт паперу становить 80-110 г/кв. м, тому вантажопідйомність пакетів сягає 30 кг.
- Непривабливий вигляд. — Тренд на екологічність, натуралістичність уже багато сезонів у дизайні. І коричневе, буре забарвлення пакетів виглядає естетично і презентабельно.
- Вторинна сировина завдає шкоди здоров'ю людини. — В корені не так. Метод обробки дозволяє зробити матеріали, які відповідають високим санітарним стандартам.
- Упаковка з паперу не підходить для напіврідких продуктів. — Це стосується не всіх видів упакування. Є спеціальні крафт пакети, внутрішня поверхня має захисний шар або спеціальне просочення.
- Нетривалий термін служби. — Маленькі та великі паперові пакети є стійкими до розривів. Крім того, матеріал забезпечує повітрообмін, і поверхня несприйнятлива до грибків, плісняви іншої патогенної флори.
- Виробництво крафт пакетів стимулює вирубування лісів. — Неправда з огляду на те, що в основному для виготовлення застосовується вторинна сировина.
- Паперова тара не підлягає переробці. — Підлягає навіть навіть та, що супроводжується пластиковими елементами. Вони відокремлюються та вирушають на інші станції переробки.
- Переробка паперових пакетів не є вигідною. — Це не лише вигідно, а й позитивно позначається на довкіллі. З 1 тонни макулатури виходить приблизно 80 тис. крафт пакетів.
- Користуватися паперовою упаковкою незручно. - Пакети мають стійке дно. У великих виробах, а іноді і в маленьких укріплені бічні стінки, так користуватися пакетами зручно.
Маленькі та великі пакети з ручками для пакування
Курс на збереження природних ресурсів буде й надалі, тому поступово поліетиленова продукція втратить лідируюче місце. Маленькі та великі пакети із ручками з паперу є повноцінною альтернативою. Їх можна використовувати для упаковки різних продуктів, речей, текстилю. Завдяки презентабельному зовнішньому вигляду, крафт пакети можна використовувати як подарункову упаковку. Вироби з ручками допоможуть у транспортуванні презенту.
Маленькі та великі пакети представлені не тільки в коричневому забарвленні. Існують вироби білого, бурого, бежевого кольору. На їх поверхні можливий друк логотипів, фірмової символіки, рекламних слоганів та іншого. Упаковка естетично виглядає, підходить для проведення промо-акцій, презентацій продукції та упаковки брендової сувенірної продукції.
Великим плюсом є простота утилізації крафт-пакетів. Вони швидко розкладаються у природному середовищі, також підлягають повторній переробці. При цьому можна бути впевненим у необхідних санітарних якостях виробів. Вибирайте екологічну упаковку і не варто вірити чуткам. Майбутнє за здоровою екологією!
- Потреба в пакувальних матеріалах з'явилася тоді, коли люди почали виготовляти товар, який потребує упаковки. Спочатку для цього використовувалася тканина і папір. Звичайно, тоді не йшлося про паперову упаковку у вигляді крафт-пакетів, які почали виготовляти набагато пізніше. Справжньою революцією у сфері упаковки стала поява целофану, винахід поліетиленових пакетів, а потім поліпропіленових.
- Упаковка відіграє ключову роль на всіх етапах життєвого циклу товару. Важливим напрямом у сучасному світі, що сприяє стійкому розвитку та зниженню екологічного навантаження на планету, є використання поряд з паперовою одноразовою упаковкою багатооборотного пакування