

Мінімальне замовлення — 1 шт.
Розмір: 450х160х400
Щільність паперу — 100 г/м2. (Імпортний крафт)
Більший вибір паперової упаковки - в нашому каталозі.
Популярні пакети з крафт-паперу з ручками стануть чудовим доповненням до вашого брендингу. Міцні, одночасно з дуже гарного матеріалу, пакети з крафт-паперу будь-який корпоративний подарунок або ознайомлювальний набір зроблять стильним та сучасним.
Наш магазин пропонує великий вибір презентабельних паперових пакетів; при замовленні від 100 шт. виконаємо нанесення логотипу з використанням 1, 2, 3 чи 4 кольорів. Такі яскраві зображення привернуть увагу до вашої продукції, тим самим забезпечивши компанії чи підприємству цікаву та дієву рекламу.
Замовляйте бурі пакети з крафта-паперу з ручками безпосередньо від виробника!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 10 кг |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 400 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Ручки | Кручені паперові |
| Колір | Бурий |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Щільність паперу | 100 г/м2 |
| Бічна складка | 160 мм |
| Призначення | Для продуктів |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 450х160х400 |
- Ціна: 30 ₴
