Паперовий пакет куточок – найзручніша упаковка для будь-якого бургера

З розвитком малого бізнесу в Україні значно зросла сфера громадського харчування. Сьогодні навіть у невеликому районному центрі можна знайти безліч кафе, піцерій, кав'ярень та інших подібних закладів. А вулична їжа, на кшталт кебабу, бургерів, шаурми – і зовсім маст-хев, присутній навіть у більшості сіл. Зрозуміло, з розвитком ринку з'явилися нові потреби. Це в їдальнях та ресторанах стояв звичайний посуд. Сьогодні багато власників бізнесу, пов'язаного зі стріт-фудом розуміють, наскільки незручний і економічно невигідний цей підхід. На зміну тарілкам та блюдцям прийшла одноразова упаковка. Наприклад, паперовий пакет саше, який можна знайти у будь-якому супермаркеті біля хлібобулочних виробів власного виготовлення.
Від паперу до поліетилену та назад: паперовий куточок для гамбургера
Використання саме паперової одноразової упаковки для продуктів харчування сьогодні є своєрідним трендом. Це безпечно для навколишнього середовища, і сучасно, і, якщо врахувати можливості нинішніх друкарень, красиво оформлено. Однак це саме та ситуація, коли «хіпстери винайшли льох». Паперові пакети саші – ветерани пакувальної продукції. Зрештою, звичний нам поліетилен, звинувачений екологами у всіх гріхах, з'явився у масовому продажу лише 70 років тому. А до цього харчові продукти упаковували в полотно, мішковину, дерев'яні, глиняні, бляшані та плетені ємності. І, звичайно, в папір.
Правда, в ті часи паперова упаковка найчастіше була просто листами, в які загортався продукт, а все фіксувалося зазвичай за допомогою мотузки.
Однак наприкінці 50-х років минулого століття кілька американських підприємців взялися за виготовлення та реалізацію фасувальних пакетів з поліетилену. З цього почалася переможна хода цього матеріалу світом, яка одночасно була причиною того, що паперові пакети майже зникли з масового використання. Якщо ви згадаєте 90-ті або початок 2000-х, легко помітити, що для бургера, кебабу або пиріжків з чебуреками використовувалися повсюдно пакети з поліетилену. Зазвичай фасувальні, але часом прозорі «майки».
Повернення упаковки для харчових продуктів із паперу відбулося трохи більше десяти років тому. І куточок паперовий для гамбургера не став винятком.
Універсальний паперовий пакет для бургера, хліба, кебабу
Подібне повернення паперових пакетів, як саше, так і куточків, прямокутників (під хот-дог) обумовлено кількома причинами. По-перше, поліетилен справді не розкладається сам собою. Навіть сучасні біорозкладні варіанти все ще не ідеальні. По-друге, екологічний порядок денний винятково актуальний. І, нарешті, сама паперова упаковка теж зазнала деяких змін. Наприклад, сьогодні можна створювати паперові пакети, які дуже стійкі до впливу жиру, пари та вологи в цілому. Таким чином, паперовий куточок для гамбургера виявився екологічно безпечною упаковкою, яка здатна захистити ваші руки від кетчупу та майонезу. До того ж упаковка з паперу добре підходить для кебабу, бургера, шаурми та різної випічки, адже в ній краще зберігаються смакові властивості їжі. Ідеально.
Куточок паперовий для вуличної їжі: з принтом або без
Упаковка, не тільки паперова, а й будь-яка інша, може бути брендованою чи ні. Якщо говорити про паперові пакети саші, вони зазвичай не мають зображень. Та й навіщо? Продукція сто відсотків одноразова, тому вона зазвичай однотонна, біла чи бура. А ось із паперовим куточком для гамбургера, кебабу чи бургера ситуація дещо інша. Подібною упаковкою часто користуються мережеві заклади громадського харчування. Причому як ті, що мають власні майданчики, так і ті, хто працює виключно на винос. У такій ситуації власники прагнуть максимально просунути свій бренд, тому на паперовому куточку будь-якого кольору може бути логотип або адреса закладу.
Кому вигідне виготовлення в Україні пакетів саше на замовлення
Зверніть увагу, що виготовлення в Україні на замовлення пакувальної продукції може бути пов'язане з:
- необхідністю в упаковці нестандартних розмірів;
- бажанням придбати паперові пакети із печаткою;
- потребою у дуже великому опті.
Очевидно, що невеликий закусочний, що існує в одиничному екземплярі та розташований на «хлібному» місці, немає особливої потреби в подібних витратах. Для їхнього бургера чи кебабу цілком вистачить звичайного паперового пакету саше без зображень. Інша річ, якщо ви володієте кількома закладами та ретельно стежите за іміджем. У цьому випадку не те, що паперовий куточок для гамбургера буде з логотипом, навіть серветки мають особливий дизайн. І ці витрати ці справді окупатимуться.
Основні переваги постійної співпраці з компанією «ТЕРА ПЛАСТ»
Отже, з тим, що паперовий куточок або пакет саше є дійсно зручною одноразовою упаковкою для хлібобулочних виробів і такої вуличної їжі, як бургери, кебаби, гамбурегри і таке інше – не посперечаєшся. Коштують вони недорого, навіть якщо йдеться про виготовлення в Україні на замовлення. Важать мало і займають трохи місця при зберіганні. Плюс – можливість нанесення логотипу. Переваг справді багато. Але де їх вигідно придбати?
Найкраще за паперовою упаковкою будь-якого типу звертатися безпосередньо до виробника. Наприклад, у компанію «ТЕРА ПЛАСТ». Це з тим, що постійне співробітництво безпосередньо з виробником має багато плюсів. Для початку – жодних переплат, адже між вами та виробництвом не буде жодних посередників. Далі – відсутність обмежень за обсягами гуртових партій і найчастіше вигідні знижки на них. Крім того, серйозні виробники паперових пакетів та саше зазвичай пропонують і послуги власної друкарні. Це означає, що ви зможете замовити виготовлення, розробку дизайну та саму печатку в одному місці. Тут уже не лише економія, а й відсутність зривів термінів, непорозумінь та інших наслідків ефекту зіпсованого телефону.
- Потреба в пакувальних матеріалах з'явилася тоді, коли люди почали виготовляти товар, який потребує упаковки. Спочатку для цього використовувалася тканина і папір. Звичайно, тоді не йшлося про паперову упаковку у вигляді крафт-пакетів, які почали виготовляти набагато пізніше. Справжньою революцією у сфері упаковки стала поява целофану, винахід поліетиленових пакетів, а потім поліпропіленових.
- Упаковка відіграє ключову роль на всіх етапах життєвого циклу товару. Важливим напрямом у сучасному світі, що сприяє стійкому розвитку та зниженню екологічного навантаження на планету, є використання поряд з паперовою одноразовою упаковкою багатооборотного пакування